Wykonaj pierwszy krok - Bezpłatna konsultacja 
Zadzwoń pod numer 503 909 093 lub 730 909 093 

 

Leczenie uzależnień – Warszawa i okolice – prywatna klinika – odnowa24.pl

Wiele osób nie myśli o problemach prawnych, społecznych i zdrowotnych, jakie niesie ze sobą uzależnienie. Dopóki nie dosięgną ich jego konsekwencje i nie jest za późno. Alkohol, leki czy narkotyki mogą powodować szereg negatywnych skutków dla ciała i umysłu, które z biegiem czasu tylko się pogarszają. Ale na szczęście osoby, które zmagają się z uzależnieniem, mogą pracować nad przezwyciężeniem tego problemu. Profesjonalna pomoc jest czasami konieczna, aby wyjść z nałogu. Prywatne leczenie odwykowe pomaga znaleźć drogę do prawdziwej wolności.

Uzależnienie to choroba - wiemy, jak ją leczyć

Alkoholizm, narkomania, uzależnienie od leków czy innych substancji to choroby. Wierzymy, że nikt świadomie i dobrowolnie ich nie wybiera, tak jak nie wybieramy zachorowania na grypę, ospę czy różyczkę. Po prostu – zdarzają się i nikt nie jest temu winny. Natomiast to do nas należy decyzja, jak chcemy żyć dalej: czy chcemy być zdrowi, radośni, wolni, czy odwrotnie.

Uzależnienie nie jest słabością charakteru, brakiem woli ani po prostu pofolgowaniem sobie. To poważna choroba, dla której istnieją skuteczne koncepcje leczenia. Tak jak w przypadku każdego innego schorzenia potrzebna jest diagnoza, a następnie odpowiednio dobrane leczenie i wsparcie terapeutyczne.

Dzięki doskonale wykwalifikowanemu zespołowi, dużemu doświadczeniu oraz stałemu kształceniu się w dziedzinie pomocy osobom uzależnionym, jesteśmy w stanie opracować skuteczne indywidualne programy terapeutyczne. Prowadzimy je w trybie leczenia odwykowego zamkniętego.

Głównym elementem leczenia jest terapia indywidualna i grupowa. Przez cały czas pobytu u nas zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Istnieje także możliwość otrzymania zwolnienia lekarskiego na czas pobytu w ośrodku.

Leczenie odwykowe zamknięte – czasami bywa trudno, ale warto!

W przypadku wszystkich uzależnień z fizycznymi objawami odstawienia najlepiej odbyć leczenie odwykowe. Warszawa i jej okolice to rejony, w których nietrudno o współpracę z najlepszymi specjalistami. Zwłaszcza że w przypadku uzależnień najlepiej poszukać miejsca w cichej, spokojnej okolicy, gdzie można skupić się na odwyku.

W ośrodku Od-Nowa, który jest prywatną kliniką leczenia uzależnień, zwykle proces wychodzenia z nałogu rozpoczyna się od detoksykacji pod okiem personelu medycznego. To bardzo ważne, ponieważ temu procesowi często towarzyszą ciężkie objawy odstawienia. Kontrola medyczna gwarantuje, że przeminą one bez powikłań.

Uzależnienie to poważna choroba i proces zdrowienia oraz budowania nowej, lepszej codzienności wymaga czasu. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest łatwo. Zdarza się, że pojawiają się chwile kryzysu i zwątpienia. Wiemy o tym, bo przechodziliśmy przez to sami, dlatego potrafimy zrozumieć i wesprzeć każdą potrzebującą pomocy osobę, która się do nas zgłasza. Jesteśmy też pewni tego, że leczenie odwykowe w zamknięciu przynosi lepsze efekty niż samodzielna walka z nałogiem.

 

Leczenie uzależnień – Warszawa – jesteśmy po to, aby Ci pomóc

W naszej klinice w Ostrówku pod Warszawą przyjmujemy pacjentów nie tylko ze stolicy lub z okolic. Na prywatne leczenie uzależnień mogą zgłosić się do nas osoby z całej Polski, które mają trudności z wypełnieniem i uporządkowaniem swojego codziennego życia przez niszczący nałóg. Oferujemy całodzienny program terapeutyczny, w tym psychoterapię indywidualną, grupową, warsztaty i grupy wsparcia. Poznasz strategie, które pomogą Ci odzyskać poczucie bezpieczeństwa i równowagi w codziennym życiu. Odzyskasz motywację do samodzielnego stawiania czoła wyzwaniom. Spędzisz czas w niezwykle spokojnym otoczeniu, pod okiem psychologów i psychoterapeutów, którzy wiedzą, jak walczyć z uzależnieniami.

 

Prywatne leczenie odwykowe – Warszawa i okolice – odnowa24.pl

Wyjście z nałogu – wiemy, że Ci się uda

Tak naprawdę tylko od Ciebie zależy, jakie życie będziesz prowadzić, jacy ludzie będą Cię otaczać i jakie emocje towarzyszyć.

Jeśli tylko będziesz chcieć, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Ci się udało. Dołącz do tysięcy osób, które odniosły sukces w walce z nałogiem. Skoro leczenie uzależnień udało się innym ludziom, nie ma powodu, dlaczego miałoby nie udać się i Tobie!

Leczenie uzależnień – oferta dla bliskich osób uzależnionych

Bliscy osoby uzależnionej często mają do czynienia z wieloma pytaniami dotyczącymi rozwoju, przebiegu i perspektyw uzależnienia oraz jego leczenia. Zespół w naszym ośrodku jest również otwarty dla rodzin pacjentów. Służymy pomocą, na przykład odpowiadając na nurtujące pytania, a także umożliwiając rozmowę o doświadczeniach, zmartwieniach i obawach.

FAQ

Leczenie uzależnień w naszym zamkniętym ośrodku trwa zazwyczaj 5 tygodni. W tym czasie pacjenci przebywają w klinice, realizując ustalony plan odwyku. W szczególnych przypadkach, gdy sytuacja tego wymaga, leczenie może zostać przedłużone o kolejne tygodnie.

W trakcie kilkutygodniowego pobytu zamkniętego w naszym prywatnym ośrodku niesiemy wsparcie i pomagamy pokonać uzależnienia. Program leczenia uzależnień jest dostosowany do Ciebie. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami do spraw alkoholizmu, narkomanii i lekomanii. Nasze spektrum terapeutyczne obejmuje psychoterapie indywidualne i grupowe. Różne osoby wnoszą w nie swój wkład oraz specjalistyczne umiejętności medyczne, psychologiczne i terapeutyczne. Wspieramy nie tylko pacjentów, ale także ich rodziny.

Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie próbuj na siłę znaleźć wymówek, które odciągną Cię od leczenia uzależnienia. Na czas pobytu w naszym ośrodku zamkniętym możesz otrzymać zwolnienie lekarskie, które musi zostać uznane przez każdego pracodawcę.

Uzależnienie od alkoholu

Pomagamy osobom uzależnionym od alkoholu oraz ich rodzinom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,

>> czytaj dalej

Uzależnienie od narkotyków

Prowadzimy terapie dla osób uzależnionych od narkotyków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,

>> czytaj dalej

Uzależnienie od leków

Udzielamy pomocy osobom uzależnionym od leków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,

>> czytaj dalej

Gwarantujemy wysoką jakość terapii, profesjonalną kadrę terapeutyczną, medyczną oraz pełną anonimowość. 

Nasze atuty to wiedza, wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień oraz zrozumienie sytuacji zarówno osób uzależnionych, jak i ich rodzin.

Od lat współpracujemy z Towarzystwem Zapobiegania Narkomanii. 

Zacznij z nami OD NOWA

Opinie

Jeśli szukasz pomocy dla siebie lub bliskiej Ci osoby