Wykonaj pierwszy krok - Bezpłatna konsultacja 
Zadzwoń pod numer 503 909 093 lub 730 909 093 

Uzależnienie to choroba - wiemy, jak ją leczyć

Alkoholizm, narkomania, uzależnienie od leków czy innych substancji to choroby. Wierzymy, że nikt świadomie i dobrowolnie ich nie wybiera, tak jak nie wybieramy zachorowania na grypę, ospę czy różyczkę. Po prostu - zdarzają się i nikt nie jest temu winny. Natomiast to do nas należy decyzja, jak chcemy żyć dalej: czy chcemy być zdrowi, radośni, wolni, czy odwrotnie.

Tak jak w przypadku każdej innej choroby potrzebna jest diagnoza, a następnie odpowiednio dobrane leczenie i wsparcie terapeutyczne. Dzięki doskonale wykwalifikowanemu zespołowi, dużemu doświadczeniu oraz stałemu kształceniu się w dziedzinie pomocy osobom uzależnionym, jesteśmy w stanie opracować skuteczne indywidualne programy terapeutyczne.

Głównym elementem leczenia jest terapia indywidualna i grupowa. Przez cały czas pobytu u nas zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Istnieje także możliwość otrzymania zwolnienia lekarskiego na czas pobytu w ośrodku.

Terapia uzależnień - wiemy, że bywa trudno

Uzależnienie to poważna choroba i proces zdrowienia oraz budowania nowej, lepszej codzienności wymaga czasu. Zdarza się, że pojawiają się chwile kryzysu i zwątpienia. Wiemy o tym, bo przechodziliśmy przez to sami, dlatego potrafimy zrozumieć i wesprzeć każdą potrzebującą pomocy osobę, która się do nas zgłasza.

Wyjście z nałogu - wiemy, że się uda

Tak naprawdę tylko od Ciebie zależy, jakie życie będziesz prowadzić, jacy ludzie będą Cię otaczać i jakie emocje towarzyszyć.

Jeśli tylko będziesz chcieć - zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Ci się udało. Udało się już milionom innych ludzi - nie ma powodu, dlaczego miałoby nie udać się i Tobie.

Skontaktuj się z nami

Uzależnienie od alkoholu

Pomagamy osobom uzależnionym od alkoholu oraz ich rodzinom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,

>> czytaj dalej

Uzależnienie od narkotyków

Prowadzimy terapie dla osób uzależnionych od narkotyków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,

>> czytaj dalej

Uzależnienie od leków

Udzielamy pomocy osobom uzależnionym od leków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,

>> czytaj dalej

Gwarantujemy wysoką jakość terapii, profesjonalną kadrę terapeutyczną, medyczną oraz pełną anonimowość. 

Nasze atuty to wiedza, wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień oraz zrozumienie sytuacji zarówno osób uzależnionych, jak i ich rodzin.

Od lat współpracujemy z Towarzystwem Zapobiegania Narkomanii. 

Zacznij z nami OD NOWA

Opinie

Jeśli szukasz pomocy dla siebie lub bliskiej Ci osoby