Skuteczna pomoc w leczeniu uzależnień

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień OD-NOWA został stworzony po to, by wspierać osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków i leków oraz ich rodziny w procesie wychodzenia z nałogu i budowania nowego, pełnowartościowego życia.

Bardzo dobrze rozumiemy problemy osób, które się do nas zgłaszają, bo sami ich doświadczyliśmy. Udało nam się je rozwiązać, więc teraz korzystamy z tej wiedzy, żeby pomóc innym. Każdego dnia odkrywamy piękne strony ludzi, otaczającego nas świata i życia, wolni od alkoholu, narkotyków i nadużywania leków. I tym właśnie chcemy się dzielić.

W ośrodku Od-Nowa zapewniamy

Zrozumienie i życzliwość

Sprawdzone metody terapii

Pełne wsparcie

Jak pomagamy?

Leczenie alkoholizmu oraz terapia uzależnień od narkotyków i leków są procesami, które wymagają czasu i cierpliwości. Ponieważ sama potrzeba picia alkoholu czy zażywania substancji psychoaktywnych nie jest źródłem problemu, koncentrujemy się na tym, żeby sięgnąć głębiej. Często główną przyczyną okazują się traumatyczne przeżycia, nieumiejętność radzenia sobie ze stresem, emocjami i trudnościami w życiu. Kiedy odkryjemy prawdziwe podłoże choroby, przygotowujemy plan terapii, która pozwoli odzyskać spokój i równowagę.

Refleksjom i przemyśleniom sprzyja usytuowanie naszego ośrodka, który jest położony 20 km od Warszawy, w zacisznym, bezpiecznym miejscu, przy lesie. Przekonaj się, oglądając zdjęcia.

Opinie