Lecznie lekomanii

Danusia

Do Ośrodka Od-Nowa przybyłam jako zniewolona, zamglona, zrozpaczona, pilnie potrzebująca pomocy i daleka od poczucia rzeczywistego życia Istota,a po 35 dniach wyszłam jako wolna,niezależna,tryskająca energią i radością życia – Kobieta.
W jednym i drugim stanie przyczyna była tylko jedna – alkohol – jego obecność i całkowity brak.

Wystarczyło tylko nie pić,a świat się zmienił. Aby to osiągnąć wystarczy tylko przyjechać do Słupna,do miejsca CUD-u i jego twórców – Kamy i Piotra.

Ja miałam to ogromne szczęście,że trafiłam właśnie tu i mogłam z godziny na godzinę obserwować jak zmienia się Mój Los,moje życie i ja sama. Magiczne Miejsce,ciepła i rodzinna atmosfera,mądrość i doświadczenie życiowe Twórców Ośrodka,opiekuńczość Kamy i Piotra, ich piękne dusze, urok osobisty, ich niesamowita zdolność trafiania w umysł,serca i dusze zagubionych istot – TO WSZYSTKO okraszone piękną muzyką Piotra – stanowi RECEPTĘ na naprawę zagubionego życia.

Dziękując Kamie i Piotrowi za piękne dary, przesyłam ciepłe serdeczności również Klaudii, Dzieciątku, Grażynce, wszystkim Ziomkom mojego turnusu i Przyjaciołom, których spotkałam w Słupnie i Markach.

Danusia